Orman

Kaplıca

İstanbulun arka bahçesi Yalova Armutluda jeo termal kaynakları ile pırıl pırıl bir doğa harikası.. 

gallery/1_butterfly

Doğa, insan ve mekan kavramlarını yaşam sanatı ile harmanladık..

gallery/1_leaf

Mutluluk;

Paylaşılananları değerli kılmaktır..

Deniz

Hakkımızda

 

 

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1997 yılında konut ve iş merkezi inşaatlarıyla başlayan kurumumuz kısa sürede sektördeki güvenini sağlamlaştırarak varlığını kanıtladı. Profesyönel kadrosu başarılı proje yöntemleriyle ileri teknolojileri kullanarak doğa, insan, mekan ilişkisini ön plana çıkarıp özgün mekanlar üreterek sektöre önemli bir bakış açısı kazandırdık.

 

Son yıllarda Türkiye genelinde konut iş merkezi AVM. ve yol projeleri gerçekleştirdik, inşaat kalitesi kadar proje satış ve satış sonrası hizmetleriyle de ön plana çıktı. Köklü bir aile şirketi olarak profesyönel kadrosuyla oluşturduğu kurumsal kimliği ve '' Yaşam Sanatı'' olarak yorumladığı inşaat sektöründe kalite odaklı faaliyetlerine ara vermeden devam etmenin yanı sıra Yalova Armutlu da termal sağlık turizmine hizmet verecek yeni nesil tatil anlayışını benimseyip alışılmışın dışında tasarladığı, modern mimarisi doğa ile özdeşleşmiş yeşil ve mavinin birlikte yolculuğuna eşlik edebileceğiniz ayrıca Türk aile kültürüne uygun, yenilikçi bir projenin tamamlanma aşamasına yaklaşmanın heyecanını taşıyoruz.

 

''Her uzun yolculuk, küçük bir adımla  başlar'' 

Anlayışı ile yola çıkan ''Emin Termal Tatil Köyü'' Sağlık turizmi ve yeni nesil tatil anlayışına benzersiz bir konsept ile Yalova Armutluda hizmet hayatına başlamak üzere!..

Projemizin iç ve dış mimarisi 1. Sınıf malzemeler ile hazırlanmış olup proje genelinde açık ve kapalı yüzme havuzları, Termal kaplıca havuzları, spor ve sağlık üniteleri, fitness, spa, masaj odaları, sauna, Türk hamamı, bayanlar için güzellik salonu, çamur banyosu, basketbol, voleybol sahası, tenis kortu, çocuklar için aktivite alanları,evcil hayvan oteli, snack bar ve restaurant bulunmaktadır.

Daire Tipleri; 1+1 ( Salon Mutfak 25 m2 Yatak odası 14 m2 Banyo 8 m2 Wc-Lavabo 3 m2 Bahçe 16m2 Toplam: 66 m2) dir. 

Dubleks Tip; 2+1 ( Salon Mutfak 20 m2 1.Yatak odası 14 m2 2.Yatak odası 14 m2 Banyo 8 m2 Wc-Lavabo 3 m2 Bahçe 16 m2 Hol 4 m2 Balkon 9 m2 Toplam: 72 m2) dir.

Daireler; 4 kişiliktir. Ayrıca deniz manzaralı ve balkonludur 

Yaşam alanları; Oturma grubu, Ankastre mutfak, Mikrodalga fırın, Yemek masası, Nevresim takımı, Banyo havlu takımı, Çamaşır makinası, LCD tv, Klima, İnternet

Günümüzde uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiş olan Armutlu bölgesi daha çok keşfedilmeyi bekleyen nadide koyları, çam ormanları ve kaplıcaları ile gelecekte, Yalova ile birlikte yaşam standartları kalitesi açısından yaşanabilecek temiz havası ve bol oksijeniyle İstanbul, Bursa, Kocaeli ve bölgenin incisi konumundadır.

Emin Termal Tatil Köyü modern mimarisi ve proje içerisinde yer alan tesisleri, bol aktivite seçenekleriyle sektörde ve bölgede öncü olma yolunda hızla ilerlemektedir. Emin Termal Tatil Köyü dinamik bir yapıya sahip olması, hizmete dayalı memnuniyete değer vermesi, yeniliklerin takipçisi olması ve az olanı üretmeyi başarmış olması sebebiyle yoluna emin adımlarla ilerlemektedir...

Emin Termal Kaplıcaları, Armutlu ilçesinin en gözde mevkiindedir. Projemiz yarım adanın Marmara denizinde son bulduğu en uç noktanın güney sahilinin ve kuzey ormanlık bölge arazisi içerisinde konumlanmıştır. Yalova il merkezine 55 km. Gemlik'e 38 km. ve Bursa'ya 70 km. mesafededir. İstanbul'dan D100 karayolu ile ulaşılabildiği gibi, yeni yapılan Osman Gazi Köprüsüyle ulaşımınız 60 dk. sürmektedir.

Ayrıca İstanbul-Yenikapı'dan Armutlu'ya tarifeli deniz otobüsleri ile 70 dk. veya İstanbul-Yalova üzerinden aracınızla İDO Hızlı Feribot ile 45 dk. gibi kısa bir sürede ulaşmanız mümkündür.

 

Daha önceki projelerimiz ve bu projemizde ki öncelikli amacımız sağlıklı, huzurlu, mutlu bir tatili sizlere sunabilmek..

 

Unutulmaz tatil anılarınızda birlikte olmak dileği ile...

 

 

gallery/1_foot